Lp.          Firma

1.            Mosty Gdańsk sp. z o.o.

2.            SAG Elbud Gdańsk S.A.

3.            MAKROPOL Sp. z o.o.

4.            WERGON Sp. z o.o.

5.            ERPLAST Sp. z o.o.

6.            Z.R.B.I. Jan Wojcieski

7.            Usługi Archeologiczne i Archeobotaniczne Joanna Abramów

8.            "RAD-MIN" Jarosław Andrzejczak

9.            Konsorcjum: LIDER - Laboratorium  drogowe Bogaccy sp. z o.o.

PARTNER -  Euroconsult Polska sp. z o. o                                                                     

10.          "KO-ECO" Andrzej Kozaczyk

11.          Przedsiębiorstwo Geotechniczno-Konsultingowe Geotech Sp. z o.o.

12.          V2B POLAND Maciej Krajewski

13.          GEOPARTNER INŻYNIERIA  Sp. z o.o.

14.          Projektowanie i Wykonawstwo Obiektów Mostowych POMOST S.C.

15.          Geoprojekt – Poznań Przedsiębiorstwo Geotechniczne i Geologiczne  s.c.

16.          LAPIS Artur Kamiński

17.          Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Adriana Koniarz

18.          SIMET Sikora Tyberiusz

19.          Krzysztof Lesyk Professional Wyburzenia i Roboty Ziemne

20.          Aridos Polska Sp. z o.o.

21.          „JARO” Krzysztof Jarosiewicz

22.          „Elbrox” Henryka Bobińska Operator Sp. z o.o.

23.          Zakład Recyklingu Kamienia i Betonu Odpadowego „REKABET”

24.          DOG POLAND Sp. z o.o.

25.          PW. ELEKTROBRAND Jacek Jarzembski

26.          Konsorcjum frim: ViaCon Polska Sp. z o.o., ViaCon Sp. z o.o. i ViaCon Construction Sp. z o.o.

27.          Zakład Wielobranżowy i Projektowania "Pawikar" Sp. z o.o.

29.          Comfort S.A.

30.          Lafarge Cement S.A.

31.          Piotr Flisiak Przedsiębiorstwo Inżynieryjne

32.          POLBUD POMORZE Sp. z o.o.

33.          G&M Sp. z o.o.

34.          BUDREN Sp. z o.o.

35.          PW "ENERGIS" M. Chorążkiewicz

36.          Lafarge Kruszywa i Beton Sp. z o.o.

37.         LLYD ACOUSSTICS POLSKA Sp. z o.o.

38.          AQUA SOIL Mariusz Wnuk.

39.         PHU Andrzej Kowalczyk

40.         ViaCon Polska Sp z o.o.

41.         Kaczmarek Malewo Sp.j.

42.         HTI BP Sp z o.o. Centrum SP.K

43.         MOSTMARPAL Sp z o.o.

44.         Mostostal Pomorze S.A.

45.         DTservice Sp. z o.o.

46.         BUDINŻ Sp. z o.o.

47.         EL-WACH Bartosz Słowik

48.         Przedsiębiorstwo Produkcji Mas Betonowych Bosta Beton Sp. z o.o.

49.         CMC Poland Sp. z o.o.

50.          KTK Łabiszyn Sp. z o o

51.          GONOS GEODEZJA Sp. z o.o.

52.          RENVIKS - Krzysztof Reniewski

53.          "Mosty Świecie" - Reniewska Agnieszka

54.          DOKA Polska

55.          DAWBUD Dawid Szewczyk

56.          LULA Tatiana Gawęda

57.          Jobservice sp z o.o.

58.          FALKON Sp. z o.o.

59.          RICHERT K. Richert

60.          Trzuskawica S.A.

61.          SPT Polska Sp. z o.o.

62.          GeoGlob sp. z o.o.

63.          B2 Sp. z o.o.

64.          TOBAS Sp z o.o.

65.          SCH SERVICE Sp z o.o.

66.          TOMAL BUD Sp z o.o.

67.          ATI AMERICAN INFRASTRUCTURE TECHNOLOGIES

68.          Firma Usługowa-Handlowa Ster-Wiert Wacław Zawisza i Wspólincy Sp. j.

69.          Agencja Ochrony Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe VOTUM Lech Bączkowski

70.          Konstrukcje Żelbetowe Sp. z o.o. Żelbet Sp. k.

71.          CEMEX Sp. z o.o.

72.          Ankra Sp. z o.o.

73.          POL-DAW Sp. z o.o.

74.          Atut Rental Sp. z o.o.

75.          BETARD Sp. z o.o.

76.          HILTI (POLAND) Sp. z o.o.

77.          DWD System Sp. z o.o.

78.          Elikopol BK Sp. z o.o.

79.          GEOTECH Sp. z o.o. 

80.          M-CONSTRUCTION Marek Zamirowski

81.          KORMOST Sp. z o.o.

82.          ANNA Sp.z o.o.

83.          Firma Usługowo-Handlowa "DIAZ"

84.          Usługi Transportowe Waldemar Gackowski

85.          PHU Trans-Sped Sławomir Przydacz

86.          Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych TARO Sp. z o.o.

87.          Ekran-Tech Bartłomiej Zieliński

88.          Ekopol-Ż Sp.z o.o.

89.          WOWIX Sp. z o.o.

90.          Zakład Drogowo Budowlany Rogowo Sp. z o.o. Sp. k.

91.          MSP-INTOP Sp. z o.o.

92.          Sarens Polska Sp. z o.o.

93.          OPTEM Sp. z o.o.

94.          MK-TRANS MARIUSZ KAMIŃSKI

95.          Ekspresowa Komunikacja Drogowa Sp. z o.o.

96.          HA-BE Polska Sp. z o.o.

97.          "GOTOWSKI - Budownictwo Komunikacyjne i Przemysłowe" Sp. z o.o.

98.          Agencja Ochrony Osób i Mienia JAG Sp. z o.o.

99.          Joint-Tech GmbH

100.       KAMKO Krzysztof Kamiński

101.       Zakład Robót Ziemnych Instalacji Wodno-Kanalizacyjnych Konserwacji Urządzeń Melioracyjnych WODO-KOP Władysław Radaczewski

102.       Usługi Budowlane Mirosław Sitkowski

103.       Zakład Usług dla Rolnictwa, Publiczny Transpoer Ciężarowy Roman Finc

104.       Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe IGOMA Maciej Murzyn

105.       MSP ENGINEERING Sp. z o.o.

106.       ATEST Błasiak, Oskędra, Skulski Sp.j.

107.       EKOTECH TRADE Sp. z o.o.

108.       TEA Sp. z o.o.

109.       Ekran-Tech Bartłomiej Zieliński

110.       TARCOPOL Sp. z o.o.

111.       Orlen Asfalt Sp. z o.o.

112.       TECHNOCAR Robert Grzybowski

113.       FLORA-BIS Sp. z o.o.

114.       PW INVEST-BUD Sp. z o.o.

115.       JMR Polska Robert Pietrzak

116.       SPT Polska Sp. z o.o.

117.       BMDROG Sp. z o.o.

118.       GEOEXPERT Dawid Batkiewicz

119.       MARKOPOL Sp. z o.o.

120.       SAFEROAD RRS Polska Sp. z o.o.

121.       Paweł Patusiak Delikatesy U PAWŁA

122.       F.H.U. MEG Magdalena Latarska

123.       Wiesław Barwiński FREZBUD

124.       BSK RETURN S.A.

125.       Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe i Prefabrykacji Betonów "KAMAL" Sp. z o.o.

126.       STAL-BUD Sp. z o.o.

127.       ZP Baucem Sp. z o.o.

128.       PW INVEST-BUD Sp. z o.o.

129.       ERPLAST Sp. z o.o.

130.       ViaCon Polska Sp. z o.o.

131.       KANBUD Grzegorz Marek

132.       PRI EKOLOGY Sp. z o.o.

133.       Konsorcjum WSK: WP - Werema Paweł oraz SKITECH Jakub Skibiński

134.       HYDROTEC ANG Sp. z o.o.

135.       TOMBUD Tomasz Ławniczak

136.       Usługi Archeologiczne i Archeobotaniczne Joanna Abramów

137.       ELEKTRO-SPARK Sp. z o.o.

138.       Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe TEX-1 Adam Cichowicz

139.       SAFEROAD GRAWIL Sp. z o.o.

140.       ERPLAST Sp. z o.o.

141.       GOLD-TRANS Paweł Bodzianowski

142.       Woźny Łukasz

143.       YUCON  Sp. z o.o.

144.       ECOL-UNICON Sp. z o.o.

145.       Grupa ELTRON Sp. z o.o.

146.       MBS BUDOWNICTWO Sp. z o.o.

147.       STRABAG Sp. z o.o.

148.       MIXBUD KONTRAKTY Sp. z o.o.

149.       MARKOPOL Sp. z o.o.

150.       BUD-GLASS Piotr Bielicki

151.       INRECO-EMULSJA Sp. z o.o.

152.       Siemens Mobility Sp. z o.o.

153.       GOLLWITZER POLSKA Sp. z o.o.

154.       WYKO-POL Sp. z o.o.

155.       Kacper Szczepański

156.       LIGNUM Sp. z o.o.

157.       Ryszard Nowak FIRMA NOWAK

158.       MAS-BUD JK Sp. z o.o.

159.       HIGHLANDER TEAM COMBAT TRAINING & SECURITY DETAIL ACADMEY, Maciej Górski

160.       BUDPOL Sp. z o.o.

161.       REKMA Sp. z o.o.

162.       VIOL-TRANS Violetta Matuszewska

163.       CONTSPOL LCCG Sp. z o.o. Sp.k.

164.       LAFARGE CEMENT S.A.

165.       STRABAG Sp. z o.o.

166.       EKOPOL-Ż Sp. z o.o.

167.       STRABAG Sp. z o.o.

168.       ERPLAST Sp. z o.o.

169.       Szewczyk Łukasz CONICA

170.       NOWA ELEKTRO Sp. z o.o.

171.       Paweł Szymoszczyk USŁUGI TRANSPORTOWE

172.       SOLEY Sp. z o.o.

173.       Michał Pasionek Zmechanizowane Roboty Ziemne MIKOP

174.       Maciej Śleziak Zakład Eksploatacji Kopalin Pospolitych GEO-ŻWIR

175.       BENEDYKT-1 Krzysztof Stradza

176.       Arcelor Mittal Commercial RPS S.a. r .I.

177.       MATEX-BUD Mateusz Madej

178.       PZ INWESTYCJE Sp. z o.o.

179.       Konsorcjum STALI S.A.

180.       F.H.U. JULPA Tomasz Bednarski

181.       DTService Sp. z o.o.

182.       Consultoria Justyna Kuceł

183.       COPY POINT Sp. z o.o.

184.       REVO SYSTEM Sp. z o.o. Sp.k.

185.       PPHU TED TRANSKOP Klajbor Tadeusz

186.       COLAS Polska Sp. z o.o.