GDDKiA O/Bydgoszcz mając na względzie zabezpieczenie interesów wszystkich stron biorących udział w realizacji kontraktów na inwestycje drogowe, organizuje spotkania pomiędzy przedstawicielami inwestora, a podwykonawcami, dostawcami, usługodawcami.

Najbliższe spotkanie odbędzie się w poniedziałek 20 grudnia 2018 r. w godzinach od 10.00-12.00 w siedzibie GDDKiA w Bydgoszczy na ul. Fordońskiej 6. Prosimy o potwierdzenie telefoniczne udziału w w/w spotkaniu najpóźniej do dnia 14 grudnia 2018r. - pod numerem telefonu: 52 323 45 00

 

 

Lp. Firma
1. Mosty Gdańsk sp. z o.o.
2. SAG Elbud Gdańsk S.A.
3. MAKROPOL Sp. z o.o.
4. WERGON Sp. z o.o.
5. ERPLAST Sp. z o.o.
6. Z.R.B.I. Jan Wojcieski
7. Usługi Archeologiczne i Archeobotaniczne Joanna Abramów
8. "RAD-MIN" Jarosław Andrzejczak
9.

Konsorcjum: LIDER - Laboratorium  drogowe Bogaccy sp. z o.o.
PARTNER -  Euroconsult Polska sp. z o. o                                                                      

10. "KO-ECO" Andrzej Kozaczyk
11. Przedsiębiorstwo Geotechniczno-Konsultingowe Geotech Sp. z o.o.
12. V2B POLAND Maciej Krajewski
13. GEOPARTNER INŻYNIERIA  Sp. z o.o.
14. Projektowanie i Wykonawstwo Obiektów Mostowych POMOST S.C.
15. Geoprojekt – Poznań Przedsiębiorstwo Geotechniczne i Geologiczne  s.c.
16. LAPIS Artur Kamiński
17. Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Adriana Koniarz
18. SIMET Sikora Tyberiusz
19. Krzysztof Lesyk Professional Wyburzenia i Roboty Ziemne
20. Aridos Polska Sp. z o.o.
21. „JARO” Krzysztof Jarosiewicz
22. „Elbrox” Henryka Bobińska Operator Sp. z o.o.
23. Zakład Recyklingu Kamienia i Betonu Odpadowego „REKABET”
24. DOG POLAND Sp. z o.o.
25. PW. ELEKTROBRAND Jacek Jarzembski
26. Konsorcjum frim: ViaCon Polska Sp. z o.o., ViaCon Sp. z o.o. i ViaCon Construction Sp. z o.o.
27. Zakład Wielobranżowy i Projektowania "Pawikar" Sp. z o.o.
29. Comfort S.A.
30. Lafarge Cement S.A.
31. Piotr Flisiak Przedsiębiorstwo Inżynieryjne
32. POLBUD POMORZE Sp. z o.o.
33. G&M Sp. z o.o.
34. BUDREN Sp. z o.o.
35. PW "ENERGIS" M. Chorążkiewicz
36. Lafarge Kruszywa i Beton Sp. z o.o.
37.  LLYD ACOUSSTICS POLSKA Sp. z o.o.
38. AQUA SOIL Mariusz Wnuk.
39.  G&M Sp z o.o.
40.  ViaCon Polska Sp z o.o.
41.  Kaczmarek Malewo Sp.j.
42.  HTI BP Sp z o.o. Centrum SP.K
43.  MOSTMARPAL Sp z o.o.
44.  Mostostal Pomorze S.A.
45.  DTservice Sp. z o.o.
46.  BUDINŻ Sp. z o.o.
47.  EL-WACH Bartosz Słowik
48.  Przedsiębiorstwo Produkcji Mas Betonowych Bosta Beton Sp. z o.o.
49.  CMC Poland Sp. z o.o.
50.  KTK Łabiszyn Sp. z o o
51.  GONOS GEODEZJA Sp. z o.o.
52.  RENVIKS - Krzysztof Reniewski
53.  "Mosty Świecie" - Reniewska Agnieszka
54.  DOKA Polska
55.  DAWBUD Dawid Szewczyk
56.  LULA Tatiana Gawęda
57.  Jobservice sp z o.o.
58.  FALKON Sp. z o.o.
59.  RICHERT K. Richert
60.  Truskawica S.A.
61.  SPT Polska Sp. z o.o.
62.  GeoGlob sp. z o.o.
63.  B2 Sp. z o.o.
64.  TOBAS Sp z o.o.
65.  SCH SERVICE Sp z o.o.
66.  TOMAL BUD Sp z o.o.
67.  ATI AMERICAN INFRASTRUCTURE TECHNOLOGIES